Coach Ekrem POLAT yönetimindeki KADIN A TAKIMIMIZ, büyük bütçeli ve kurum takımlarını geride bırakarak KBBL'de Türkiye finallerini dördüncü sırada bitirdi.
2017-2018 sezonunda çıtayı yükselttik. Türkiye'nin her yerini tarayarak kadromuza kattığımız genç ve yetenekli kadın basketbolcularımız, ilk kez kendi adımızla kurduğumuz profesyonel ekibin birer parçası olarak Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi'nde boy gösterdi.