U12 kategorisinde mücadele eden 2008 doğumlu oyuncularımızdan oluşan takımımız İstanbul Gelişim Liginde çıktığı ilk maçında Karşıyaka Gelişim ile karşı karşıya geldi. Çıktığı ilk maçında 52-27'lik skorla sahadan galip ayrılan taraf olmayı başaran takımımızı tebrik ediyoruz.
Tüm oyuncularımızın maksimumun performans sergilediği bu maçta 14sayı, 4 ribaund, 1 top çalma, 1 blok ile takımına katkı sağlayan Bora İşgüden maçın en değerli oyuncusu seçilmiştir.