Yıldız Erkek Takımımız bugün Çekmeköy Spor Kompleksinde grubunun son maçına çıktı. BV7 ile karşı karşıya gelen takımımız 64-54'lük skorla sahadan galip ayrıldı.
Bu galibiyetle final grubuna yükselen takımımız aynı zamanda kendi grubunu da namağlup bitirerek grup lideri oldu. Takımımızın bu galibiyetinde yanımızda olan bizi destekleyen tüm Ata Spor ailesine çok teşekkür eder ve takımımızı tebrik ederiz.